Meltem Hanıma panik atak şikayetiyle başvurmuştum. Daha önce çok fazla doktor gezdim ve çok fazla ilaç kullandım. Fakat bir sonuç alamamıştım. Şu an birçok şikayetim geçti.Kendisinin yaklaşımı,bana güven vermesi tedaviye sonuç vermemi kolaylaştırdı. Vermiş olduğu uygulamaları beğeniyorum. Kendisinden memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

S...... Danışan

S......Danışan

Meltem Hanımı bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. Nişanlımla ilişkimizde problemlerimiz vardı,bir psikoloğa gitmeye çekiniyordum açıkcası. Ama arkadaşım kesin git deyince bir şekilde kendimi onu dinlerken buldum. Şu an ilişkimiz çok daha iyi boyutta, daha da mutluyuz. Çok teşekkürler her şey için .

T....... Danışan

T.......Danışan

Panik atak sorunum vardı.Kendimi iyi hissetmediğim bir dönemdi ve destek alma ihtiyacım oldu. 4 seanslık bir görüşmemiz oldu ve aldığım destek sayesinde kendimi çok çok iyi hissetmeye başladım. İlgisi , alakası inanılmazdı , işini layığı ile yaptığından eminim ve bundan dolayı fazlasıyla memnunum. Seanslarım hali hazırda devam etmekte. Birlikte geçirdiğimiz dönemde verdiği desteğin gerçekten yeterli olduğunu düşünüyorum ve kendi yakınlarıma tavsiye ettiğim gibi sizin vasıtanızlada , diğer insanlara tavsiye ederim.

N....... Danışan

N.......Danışan

Meltem hocam ile yaklaşık 3 aydır birlikte adım atıyoruz. Bu süre içindeki süreçten ve Meltem hocamdan çok çok memnunum. Panik ataklarım vardı , tek başıma adım atamıyor , tek başıma dışarı dahi çıkamıyordum. Bu sorunum yüzünden evden dışarı çıkmak istemiyordum. Hatta ilk görüşmemize tek bile gidemedim.Gün geçtikçe ilerleme kaydettik , şuan çok çok daha iyiyim ve görüşmelere tek başıma gidiyorum. Beni sabırla dinlemesi , anlaması , yardımcı olması ve en önemlisi içtenliği tarifsiz. Şimdilerde çok iyiyim , destek alma sürecim devam ediyor ve ileride çok daha mükemmel olacak

İ...... Danışan

İ......Danışan

Oğlumun yaşadığı ağar depresyon sonucu Meltem Hanımdan destek alma karar aldık. Takribi geçen sene bu zamanlardı.İnanılmaz ilgili , samimi , hastasına gerçekten ama gerçekten bir arkadaş gibi yaklaşan bir danışman. Aradan geçen 2 - 3 ay süresi içinde oğlum tamamen iyileşti.Evladının bikaç ay önce gözlerinizin önünde eridiğini gören bir anneden , Meltem Hanımdan sonrasında evladının iyileştiğini gören bir ebeveyne geçmek hem bana hemde aileme tarifsiz bir huzur ve mutluluk verdi.Gece gündüz , saat farketmeksizin ne zaman sorunumuz olsa aradık , inanırmısınız her defasında telefonlaırmıza çıktı.Böyle bir kişiye karşı nasıl minnet etmem ki.Sonsuz teşekkürler.

S........ Danışan

S........Danışan

Obsesif kompülsif bozukluk şikayetim vardı. Bu şikayetlerim üzerine Meltem Hoca ile yollarımız kesişti.Takıntılarımdan sıyrılamamam artık beni , ailemi ve çevremi rahatsız eder boyutlardaydı. İlaç tedavisi ile bundan kurtulmak istedim ama malesef hiç bir değişiklik olmadı.Bunun üzerine Meltem Hanıma başvurdum. Manyetik Uyarım Tedavisi ( TMS-TMU ) uygulamasını kulaktan dolma bilgilerle duymuştum. Sonrasında hocamla TMS tedavisine başladık ve çok çok kısa bir sürede biçok takıntım azaldı , yeni doğmuş bir bebek gibi hayata yeniden geldim diyebilirim.Tüm bu olumsuz süreçlerimde ve tedavi sürecimde bana inanılmaz destek olan Meltem Hanıma çok çok teşekkür ederim

T........ Danışan

T........Danışan

Meltem hocam ile yaklaşık 3 aydır görüsüyorum.Depresyon teshisi ile baladik ve cok kisa sürede ok ciddi ilerleme kaydettik.Manıklı, sakin, akılcı çözümlerle ilerliyor , ne zaman arasam ulaşabilmem inanılmaz bir extra özellik.Tecrübesiyle,bilgisiyle herkese iddetle tavsiye edebileceğim uzman.

S....... Danışan

S.......Danışan

Meltem Hocama depresyon şikayetlerim üzerine gittim. Bir çok şey yaptım fakat bir sonuç alamamıştım. İlaç kullanmak istemiyordum çünkü yan etkileri günlük yaşantımı etkiliyordu. Meltem hocama ilaçsız yan etkisiz olan TMS uygulaması için gittim. İnanılmaz güven veren ,bilgili , işinde başarılı biri. Zaten insan dinleyince iyileşceğine inanıyor öyle bir enerjisi var. Kısa sürece hayata bakışım değişti tüm sıkıntılarımdan arındım. Herşey için teşekkürler.

M...... Danışan

M......Danışan

Meltem hocamla yollarımız doktorlar merkezinde çok saygı duyduğum nöroloji profesörünün hastası olmam dolayısıyla kesişti, sene de bir defa gelen, ne kadar süreceği belli olmayan, genellikle baş ağrısı, başta dolgunluk hissiyle beraber aşırı kaygı atakları şikayetlerimin temelini oluşturuyordu. Hocam bana TMS tedavisini önerdi , TMS tedavisini Meltem Hocam uyguluyor ve seans süresince kendisiyle hastalığın seyri, değişimi üzerine sürekli konuşuyoruz kendisi çok değerli bir insan benim için ,yaşadığım atak dönemlerinde Meltem hocam hep yanımdaydı, kendisine her fırsatta ulaşmanız mümkün, sorularınızı bıkmadan usanmadan yanıtlıyor , daha önce çok farklı doktorlarla hiçte hoş olmayan ve cevap alamadığım tedavi süreçleri geçirdim ama bu seferki süreçte hem ilaç hem TMS tedavisi ile birlikte en son atağımı daha kısa süreli ve hafif atlattım , şu anda iki ayda bir TMS tedavisine gidiyorum ve ilaçlardan kurtuldum. Meltem Hocama güler yüzü, gösterdiği sabır için sonsuz teşekkür ediyorum, biliyorum ki kendisi benim her zaman destekçim.

M....... Danışan

M.......Danışan

Bana yaklaşımı , iletişimi son derece içten ve profesyoneldi ... hastalığım süresince aldığım kararlarda fikir vermek yerine en doğru kararı almam da en doğru yolu gösterdi ..belki çok uzun zaman da aşamayacığım panik atak hastalığımı çok kısa sürede harika bir aydınlanmayla sonuçlandırdı ... iyi ki karşıma çıktınız .İlginiz, sabrınız, sevginiz ve geçirmiş olduğum bu süreç içerisinde bana desteğiniz için minnettarım. Eminimki benim gibi bir çok hastanında size minneti oldukça fazladır. Hayatta güzel şeylerinde olduğunu ve içimde ki gücü bana gösterdiğiniz için sonsuz teşekkürler .

Z......... Danışan

Z.........Danışan

Meltem Hanımla tanışmamızbir doktorumun sayesinde oldu. Anksiyete ve takıntılarım yüzünden günlük işlerimi yapamaz duruma gelmiştim ilaç almak da istemiyordum bana çok yan etkileri oluyordu. Doktorum bana Meltem hanımın uyguladığı TMS tedavisini önerdi. Meltem hanım tedaviyle ilgili bana güven verdi ve hemen başladım .Ve kısa sürede toparlandım inanamadım. O yüzden herkese tavsiye ediyorum Kendisi muhteşem pozitif ve işinde çok başarılı bir Psikolog. İyi ki tanımışım kendisini

M........ Danışan

M........Danışan

Öncelikle Meltem Hanıma çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bu zamana kadar hiç psikoloğa gitmemiştim hatta böyle bir destek almayı bile düşünmemiştim. Yardımları sayesinde artık rutin hayatım için dahi gidebilirim kendisine. Eşim ile yaşadığımız sorunlar üzerine gitmiştim fakat bana tüm yaşantımdaki olayları ve bende yarattıkları etkileri farkettirdi. Kendimi tanımama yardımcı oldu. Çok çok teşekkür ederim.

Ş....... Danışan

Ş.......Danışan

Meltem hocamiızın sayesinde sağlığıma kavuştum. Çok şükür ilgisi alakası tedavisi çok iyi geldi . Kendisini her ardığımda ulaşabildim. Yaklaşımı , güler yüzü bana ayrı bir enerji verdi , belki 10 kişiye tavsiye ettim ve bundan sonrada tavsiye etmeye devam edeceğim.

Y....... Danışan

Y.......Danışan

Ağır panik hastalığı geçirmiş biri olarak söylüyorum.Meltem Hanıma tedavi olduktan sonra tekrar hayata bağlandım.güler yüzüyle,tecrübesiyle,bilgisiyle şiddetle tavsiye edebilecegım uzman .onun için ne desem azdır.teşekkürler Meltem hocam..

Ö........ Danışan

Ö........Danışan

Meltem Hocamla takıntı (okb) şikayetlerim üzerine tanıştım. Uzun zamandır ilaç kullanıyordum fakat takıntılarımda hiç azalma olmuyordu. Kendisinin TMS-TMU uygulamasını duymuştum.Bu yöntemin öncülerinden ve en iyi yapanlardan birisi kendisi. TMS tedavisiyle kısa bir sürede bir çok takıntım azaldı, hayata tekrar döndüm resmen. Meltem hocam her aşamada bana yardımcı oldu ona çok teşekkür ediyorum.

D...... Danışan

D......Danışan

Ansiyete bozukluğum vardı , uzun zamandır bu sorunla mücadele ediyordum. Bir yakınımın önerisi üzerine başvurdum kendisine. Meltem hoca ile konuşmaya başladığımızda kendimi huzurlu hissetmem ve Meltem hocanın beni çok sıcakkanlı karşılaması bence tedavi sürecimin başarılı olma sebeplerinden biri. Uygun bir iletişim yakaladığımız için tedavi sürecim çok kolaylaştı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Y........ Danışan

Y........Danışan

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?